Zaproszenie na konferencję – „Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców”

Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie serdecznie zaprasza przedsiębiorców do wzięcia udziału w konferencji „Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców”, która odbędzie się już 10 czerwca o godz. 10.00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w sali S1 (parter).

Podczas konferencji zostaną m. in. omówione założenia ustawy Polska Strefa Inwestycji. Powyższa ustawa zmienia zasady działania Specjalnych Stref Ekonomicznych i poszerza obszar, na którym możliwe jest uzyskanie zachęt inwestycyjnych z 0,08% do całych 100% terenów inwestycyjnych w Polsce. Na terenie województwa lubelskiego możliwe jest uzyskanie zwolnienia z podatku nawet na okres 15 lat! Szczegółowych informacji o tym instrumencie wsparcia udzielą przedstawiciele Agencji Rozwoju Przemysłu, zarządzający SSE Euro-Park Mielec.

Podczas konferencji omówione zostaną również najświeższe informacje o możliwościach uzyskania wsparcia finansowego w ramach funduszy unijnych zarówno w ramach konkursów skierowanych do przedsiębiorców, wynikających z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, jak i Krajowych Programów Operacyjnych, a także oferty preferencyjnych pożyczek przygotowanych przez m.in. Bank Gospodarstwa Krajowego.

Po części merytorycznej uczestnicy są zaproszeni na lunch oraz bezpośrednie rozmowy z prelegentami, którzy odpowiedzą na indywidualne pytania.

Pełna agenda wydarzenia dostępna jest poniżej. Zapraszamy serdecznie do udziału w wydarzeniu.

Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców – program